RSF5JB15K0
MFR.Part #
RSF5JB15K0
JLCPCB Part #
C6459909
Description
-55℃~+235℃ 15kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS