RSF1FTR221
MFR.Part #
RSF1FTR221
JLCPCB Part #
C2591606
Description
-55℃~+235℃ 1W 221mΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS