RSF1FT5R11
MFR.Part #
RSF1FT5R11
JLCPCB Part #
C2590780
Description
-55℃~+235℃ 1W 5.11Ω Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS