RSF1FT2R21
MFR.Part #
RSF1FT2R21
JLCPCB Part #
C2590786
Description
-55℃~+235℃ 1W 2.21Ω Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS