CF1JT30K0
MFR.Part #
CF1JT30K0
JLCPCB Part #
C2590580
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 30kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS