MGM3JT510K
MFR.Part #
MGM3JT510K
JLCPCB Part #
C3521309
Description
-55℃~+175℃ 3W 510kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS