MGM3JT910K
MFR.Part #
MGM3JT910K
JLCPCB Part #
C6226342
Description
-55℃~+175℃ 3W 910kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS