MFP200BBD73-7K96
MFR.Part #
MFP200BBD73-7K96
JLCPCB Part #
C1405495
Description
-55℃~+155℃ 2W 7.96kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS