MGM3JT110K
MFR.Part #
MGM3JT110K
JLCPCB Part #
C20111891
Package
Plugin,D5xL15mm
Description
-55℃~+175℃ 110kΩ 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS