MGM3JT100M
MFR.Part #
MGM3JT100M
JLCPCB Part #
C3406015
Description
-55℃~+175℃ 100MΩ 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS