MGM3JT300M
MFR.Part #
MGM3JT300M
JLCPCB Part #
C5796094
Description
-55℃~+175℃ 300MΩ 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS