WW5JT30K0
MFR.Part #
WW5JT30K0
JLCPCB Part #
C2594068
Description
-55℃~+350℃ 30kΩ 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS