FMP300JR-73-2K4
MFR.Part #
FMP300JR-73-2K4
JLCPCB Part #
C1756481
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS