MGM2JT100M
MFR.Part #
MGM2JT100M
JLCPCB Part #
C2592474
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+175℃ 100MΩ 2W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS