MGM3FT470K
MFR.Part #
MGM3FT470K
JLCPCB Part #
C6300824
Description
-55℃~+175℃ 3W 470kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS