MGM3FT430K
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
MGM3FT430K
JLCPCB Part #
C7301775
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+175℃ 3W 430kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS