MGM3FT270K
MFR.Part #
MGM3FT270K
JLCPCB Part #
C5768435
Description
-55℃~+175℃ 270kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS