MGM3JT470K
MFR.Part #
MGM3JT470K
JLCPCB Part #
C6300844
Description
-55℃~+175℃ 3W 470kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS