CFR3WSJT-73-43R
MFR.Part #
CFR3WSJT-73-43R
JLCPCB Part #
C1387726
Description
-55℃~+155℃ 3W 43Ω Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS