MGM3FT2M20
MFR.Part #
MGM3FT2M20
JLCPCB Part #
C6300817
Description
-55℃~+175℃ 2.2MΩ 3W Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS