MGM3JT2M20
MFR.Part #
MGM3JT2M20
JLCPCB Part #
C5669540
Description
-55℃~+175℃ 2.2MΩ 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS