FMP300FTE73-17K8
MFR.Part #
FMP300FTE73-17K8
JLCPCB Part #
C3470790
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS