MGM3FT8M20
MFR.Part #
MGM3FT8M20
JLCPCB Part #
C5669526
Description
-55℃~+175℃ 3W 8.2MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS