MGM3FT1M20
MFR.Part #
MGM3FT1M20
JLCPCB Part #
C6226302
Description
-55℃~+175℃ 1.2MΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS