MGM3FT24M0
MFR.Part #
MGM3FT24M0
JLCPCB Part #
C20111883
Package
Plugin,D5xL15mm
Description
-55℃~+175℃ 24MΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS