MGM3FT22M0
MFR.Part #
MGM3FT22M0
JLCPCB Part #
C7226249
Description
-55℃~+175℃ 22MΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS