MGM3JT24M0
MFR.Part #
MGM3JT24M0
JLCPCB Part #
C5669537
Description
-55℃~+175℃ 24MΩ 3W Metal Film Resistors ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS