MGM3FT2M40
MFR.Part #
MGM3FT2M40
JLCPCB Part #
C7225416
Description
-55℃~+175℃ 2.4MΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS