RSF5JT4R30
MFR.Part #
RSF5JT4R30
JLCPCB Part #
C6665830
Description
-55℃~+235℃ 4.3Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS