MGM3FT12M0
MFR.Part #
MGM3FT12M0
JLCPCB Part #
C6226293
Description
-55℃~+175℃ 12MΩ 3W Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS