MGM3JT1M30
MFR.Part #
MGM3JT1M30
JLCPCB Part #
C5796090
Description
-55℃~+175℃ 1.3MΩ 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS