MGM3FT1M30
MFR.Part #
MGM3FT1M30
JLCPCB Part #
C20111881
Package
Plugin,D5xL15mm
Description
-55℃~+175℃ 1.3MΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS