MGM3FT10M0
MFR.Part #
MGM3FT10M0
JLCPCB Part #
C2593847
Description
-55℃~+175℃ 10MΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS