MG1JA33M0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
MG1JA33M0
JLCPCB Part #
C2645074
Package
Plugin,D4xL11.5mm
Description
-55℃~+175℃ 1W 33MΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D4xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS