CF14GT2K70
MFR.Part #
CF14GT2K70
JLCPCB Part #
C2586801
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.7kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±2% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS