MG1JA22M0
MFR.Part #
MG1JA22M0
JLCPCB Part #
C2645077
Package
Plugin,D4xL11.5mm
Description
-55℃~+175℃ 1W 22MΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D4xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS