MG1FB475K
MFR.Part #
MG1FB475K
JLCPCB Part #
C6989686
Description
-55℃~+175℃ 1W 475kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D4xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS