MG1JB33M0
MFR.Part #
MG1JB33M0
JLCPCB Part #
C6989693
Description
-55℃~+175℃ 1W 33MΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D4xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS