CF18JB7R50
MFR.Part #
CF18JB7R50
JLCPCB Part #
C6533300
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.5Ω Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS