CFM14JA560K
MFR.Part #
CFM14JA560K
JLCPCB Part #
C2642361
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 250mW 560kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS