CF18JB7M50
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CF18JB7M50
JLCPCB Part #
C6533298
Package
Plugin,D1.7xL3.3mm
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 7.5MΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS