CF12JB2R20
MFR.Part #
CF12JB2R20
JLCPCB Part #
C5617663
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 500mW Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS