CFM14JB5K60
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CFM14JB5K60
JLCPCB Part #
C7228357
Package
Plugin,D1.7xL3.3mm
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 5.6kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS