CF14GB10K0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CF14GB10K0
JLCPCB Part #
C5963965
Package
Plugin,D2.3xL6mm
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 10kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±2% Plugin,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS