CF18JB5R60
MFR.Part #
CF18JB5R60
JLCPCB Part #
C6148796
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.6Ω Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% Plugin,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS