CF12JB5R60
MFR.Part #
CF12JB5R60
JLCPCB Part #
C5963960
Description
-55℃~+155℃ 5.6Ω 500mW Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% Plugin,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS