CF14JB130K
MFR.Part #
CF14JB130K
JLCPCB Part #
C7106629
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 130kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS