CF12JT18M0
MFR.Part #
CF12JT18M0
JLCPCB Part #
C2587199
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 18MΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS