WW5JT25R0
MFR.Part #
WW5JT25R0
JLCPCB Part #
C6002252
Description
-55℃~+350℃ 25Ω 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS