CF14JB430K
MFR.Part #
CF14JB430K
JLCPCB Part #
C20110792
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 250mW 430kΩ Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS